Počet položek: 0 0,- Kč

Calvin nebo Kelvin?

Calvin Klein se řadí ve světě módy mezi TOP značky, které každoročně udávají směr, kterým se svět módy bude udávat. Možná i vy hledáte oblečení či doplňky značky Calvin Klein, ale nedaří se najít to, co hledáte. Čím to může být způsobeno? V prvé řadě, se ujistěte, že máte zadán správný název značky.

Kelvin Clain, Kelvin Klein, Kelvin Klain, Celvin Clein, Celvin Klein, Calvin Klain...

Ano, to je výpis překlepů, se kterými se běžně setkáváme. A právě chybné zadání názvu značky může mít významný vliv na to, že na Internetu nenaleznete model, který aktuálně hledáte. Stejně tak tomu je i v případě vyhledávání na našem eshopu USABoutique.cz.

Kelvin Clain kabelky

Jeden názorný příklad. Sháníte značkovou dámskou kabelku Calvin Klein Crossbody, ale nedaří se vám ji dohledat. Nemáte náhodou ve vyhledávacím políčku zadán název „Kelvin Clain kabelky“? To totiž může mnohé vysvětlovat. Pokud je to váš případ, pak postačí, když hledaný název upravíte a následně si již můžete vybrat tu kabelku, která se vám nejvíce zalíbí.

Překlepy „Kelvin Clain kabelky“ či „Kelvin Clain oblečení“ jsou zdaleka jedinými. Mezi nejčastější chyby v názvu značky Calvin Klein patří spojení jako: kelvin, clain, klain, clein, celvin, cline.

Poradíme vám

Nedaří se vám dohledat konkrétní kabelka, bunda, mikina či tričko Calvin Klein v našem internetovém obchodě? Ať už je to překlepem, nebo čímkoliv jiným, neváhejte se na nás obrátit s dotazem. Uděláme maximum, abychom vám nabídli to, co hledáte!

Calvin nebo Kelvin? - 1026348 -

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací