Počet položek: 0 0,- Kč

Affiliate program

 

Nejčastější otázky a odpovědi.

 

Jak funguje tento Partnerský/Affiliate Program?

Partnerský/Affiliate Program funguje na principu zprostředkování prodeje zboží, za které Vám náleží provize. Vy, jako náš partner od nás budete mít k dispozici textové odkazy, bannery a další propagační materiál a poté už bude jen na Vás, jakým způsobem na náš e-shop upozorníte. Asi nejrozšířenějším způsobem je umístění odkazu/banneru na Vaše internetové stránky, ale samozřejmě také můžete kontaktovat své známé, obchodní přátele, nebo i zcela neznámé uživatele internetu, prostřednictvím diskuzí, článků apod.

 

Mohu použít vlastní propagační materiály?

Ve své podstatě je to možné, ale nesmíte zapomínat na to, aby vždy pro správné zařazení, Váš odkaz obsahoval vygenerovaný kód s Vašim ID číslem. Ve svém účtu budete mít dostatek odkazů, a také možnost si vygenerovat svůj vlastní odkaz dle kategorie, nebo konkrétního zboží např. pro inzerci. Pokud i přesto budete mít zájem o svůj originální odkaz, můžete nám ho zaslat na náš e-mail a my Vám vygenerovaný kód zašleme.

 

 Jak program rozpozná mého zákazníka?

Po registraci Vám bude přiděleno ID číslo, které je poté vygenerované v každém odkazu ve Vašem účtu. Klikne-li tedy zákazník na Váš odkaz, program automaticky tento klik přiřadí Vám.

 

Co když se můj zákazník na Váš e-shop jen podívá, ale nakoupí až později?

I tak o svou provizi nepřijdete, jelikož program si pamatuje (dle cookies) až jeden měsíc, že zákazník přišel z Vašeho odkazu a během těchto dnů může přijít odkudkoliv (např. vstoupí přímo do e-shopu) a provize i tak bude připsána Vám..

 

Kolik si mohu vydělat?

Váš výdělek bude záležet na počtu návštěv z Vašich odkazů a následně na celkové ceně nákupů z našeho e-shopu.

 

Mám přehled nad svým výdělkem?

Samozřejmě. Ve svém účtu budete mít přehled o všech prokliků, uskutečněných nákupech i Vaše současné i předchozí výdělky.

 

Kdy a jak obdržím svůj výdělek?

Výdělky jsou zasílány jednou měsíčně na Váš bankovní, nebo paypal účet, nejméně 1.000Kč/měsíc.

 

Jak a kdy mohu začít spolupracovat?

Spolupráci můžete zahájit ihned. Stačí se jen zaregistrovat a z propagačních materiálů vybrat vhodný odkaz;)